אתרים מאוחסנים בסמארט הוסט

 

 
 

 

 

אחסון אתרים בחו"ל

ישנם הרבה דעות בעד ונגד אירוח אתרים בחו"ל. אנו ממליצים בחום על אחסון אתרים בחו"ל על בסיס הניסיון העשיר שלנו. במשך השנים רכשנו מעל 30 חבילות אחסון בחברות אחסון אתרים שונות מארצות הברית, אנגליה, גרמניה, אוסטרליה, בולגריה, צרפת ועוד ארצות נוספות. נכון שחלק מהחברות לא היו ברמה טובה והפסקנו מיד את ההתקשרות אבל ברובם, חברות אחסון אתרים בחו"ל טובות מאוד ונותנות תמורה מלאה לתשלום הזול שצריך לשלם.
קיימת סטיגמה על אחסון אתרים בחו"ל במיוחד לגבי מהירות הגלישה. הדבר נכון יחסית למרות שבשנים האחרונות ההבדל כמעט לא מורגש בהשוואה לאחסון אתרים בישראל. במילים אחרות מדובר רק על אגדה מהזמנים שהגלישה הייתה בכל מקרה איטית, באמצעות מודם, לפני שהופיעה האינטרנט המהיר של היום. ברוב האתרים ההבדל במהירות לא מורגש בכלל והוכחה על כך היא עצם האתר זה מאוחסן בשרתים בחו"ל או אתרים אחרים שניתן לראות אצל הלקוחות שלנו שבחרו לרכוש אחסון בחו"ל ונהנים מאחסון אתרים זול ואיכותי.

היתרון הגדול ביותר בחו"ל הוא המחיר שהוא זול במיוחד. בישראל כמעט לא ניתן למצוא שום חברת אחסון אתרים שתמכור בפחות מ-300 ש"ח לשנה עבור חבילת האחסון קטנה של כ- 10-50 מגה. בחו"ל ובמיוחד בארצות הברית ניתן למצוא חבילות אחסון זולות ולקבל באותו מחיר שטח האחסון של 1-5 ג'גה ולפעמים אפילו ללא הגבלה.

לאחסון אתרים בחו"ל יש עוד כמה יתרונות בולטות שהופכות אותו לכדאית. יתרון נוסף הוא שרוב החברות בחו"ל משתמשות בפאנל ניהול שונה מישראל. הוא נקרא cPanel והוא מאוד נוח מאחר שהוא ויזואלי עם אייקונים עבור כל פעולה שרוצים לבצע דבר שמקל אפילו עבור אלה שלא מבינים מספיק טוב אנגלית. לפאנל זה יש עוד יתרונות רבות לעומת הפאנל DA שנהוג ברוב חברות אחסון אתרים בישראל.

התמיכה שמקבלים מברות אירוח אתרים בחו"ל היא באמת תמיכה משך 365 ימים בשנה ו-24 שעות ביום. בישראל, ברוב חברות האחסון כדאי שלא יהיו לך בעיות בשרת או לבקש תמיכה בלילה או בימי שישי- שבת כי ברוב החברות יענה לך או יגידו שחייב להמתין ליום ראשון. לא לדבר על חברות אחסון אתרים הקטנות שאפילו בשעות העבודה לא תקבל לפעמים תמיכה כי בעל השרת עסוק בעבודה אחרת או לפעמים הוא בכיתה כי הוא תלמיד בתיכון ולא יכול לדבר איתך ברגע שאתה באמת זקוק לו.
יתרון חשוב שלא חשבנו עליו גילינו אותו בזמן המלחמות אחרונות בלבנון, בעזה או אפילו בזמן המשטים לעזה. האקרים ערבים או טורקים פרצו לחלק מהשרתים בישראל ולא נגעו באתרים שלנו המאוחסנים בחו"ל. יש לציין בהזדמנות זאת שלא קיים שרת חסין לפריצות כפי שלא קיים הגנה לבית או למכונית שלנו. גנבים או האקרים תמיד ימצאו שיטה לפרוץ אותם ונצטרך לסמוך על ביטוח הדירה או ביטוח רכב גם אם נתקין הזעקות ומנעולים בלי סוף.

עבור קידום האתר בגוגל יש יתרון נוסף. סריקת האתרים של גוגל נעשתה ע"י הרובוטים שנמצאים בארצות הברית ואם השרת נמצא בארצות הברית או אפילו באירופה הסריקה תהיה הרבה יותר מהירה אילו האתר יהיה מאוחסן בישראל. גם כאן יהיו כאלה שיגידו אחרת אבל כמו הרבה דברים אחרים כאשר יש חילוקי דעות ההחלטה למי לאמין היא בידיים של הלקוח.