אתרים מאוחסנים בסמארט הוסט

 

 
 

 

 

אחסון אתרים SEO

מאז שגוגל השתלט על עולם החיפוש באינטרנט והתפתח את המושג קידום אתרים אורגאני גם אחסון האתרים הפך להיות חלק אינטגראלי מהשיטות להצלחת מקדמי האתרים באינטרנט.
מאחר ואנו גם מקדמים אתרים יש לנו ניסיון בתחום וזאת בעצם אחד הסיבות שי לנו כל כך הרבה חבילות אחסון שהם לטובת האתרים שאנו מקדמים.

כל מי שמקדם אתרים יודע שהוא צריך הרבה אתרי תמיכה שהוא בונה אותם לטובת האתר הראש שהוא מקדם. הקישורים ששמים באתרים אלה הם כמו המלצה עבור האתר הראשי. העניים הוא שאם מקדם אתרים ישים כל האתרים תמיכה באותו שרת גוגל יראה זאת ולא ייתן חשיבות רבה לאתרים אלה. עקב זאת התפתח בזמן האחרון אחסון מיוחד למקדמי אתרים כאשר חברות אחסון אתרים גדולות מגדירים הגדרות מיוחדות בשרתים שמאפשרים הקצאת IP שונה לכל אתר. בנוסף כל IP משתייך ל C-Class שונה וגוגל מתייחס לאתרים המאוחסנים בשיטה זאת כאילו הם נמצאים בשרתים שונים. השיטה טובה ונוחה עבור קידום אתרים רק שהי מאוד – מאוד יקרה ואנו אומרים שהיא לא משתלמת.

אנו מציעים למקדמי האתרים לאחסן את אתרים שלהם בשרתים שהם נמצאים במקומות שונים בארץ או בעולם. זאת אומרת שהאתרים מקבלים לא רק IP ו- C-Class שונה אלה האתרים נמצאים מבחינת פיזית בשרתים שונים. בעצם כך אנו מקדמים אתרים.
המחירים שלנו הרבה יותר זולים מהאפשרות הראשונה והוכיחה את עצמה. אנו מציעים כמה חבילות סטנדרד אבל נוכל להתאים חבילות אחסון SEO לפי בקשה והתאמה אישית לצרכים שלכם.